7روز هفته و 24 ساعت روز یمتوانید سفارش خود را ثبت نمایید

نرم افزار تلفنی VoIP و تحت شبکه Grandstream Wave

نرم افزار تلفنی VoIP و تحت شبکه Grandstream Wave

نرم افزار Grandstream Wave یا GS wave، یک نرم افزار تلفنی تحت شبکه است که توسط شرکت گرند استریم به صورت رایگان در اختیار کاربران تلفن های هوشمند و تبلت در دو نسخه اندروید و IOS قرار گرفته است.

با توسعه سیستم های ارتباطی و شبکه، یکپارچگی ارتباط و در دسترس بودن همیشگی امری بسیار ضروری به نظر میرسد.

تلفن نرم افزاری GS Wave این امکان را برای شما فراهم میکند تا با دیتای گوشی و یا توسط WIFI به سرور ویپ خود متصل شوید، این اتصال میتواند در محدوده شبکه خصوصی و یا با رعایت اصول امنیتی روی اینترنت برقرار شود.

شما میتوانید ، با لینک کردن گوشی همراه خود با تلفن در محل کار ، تمام وقت و در هر مکان به تلفن های خود پاسخ دهید و ارتباط کامل با بقیه داخلی های شرکت خود داشته باشید و حتی در صورت نیاز با دسترسی به خطوط شهری شرکت از آنها برای تماس به مشتریان استفاده کنید.

با توسعه شرکت هایی که داخلی سیپ یا همان سیپ فون روی اینترنت میدهند (غالبا شرکت های ISP مثل شاتل و یا آسیا تک و خود مخابرات) شما میتوانید از این نرم افزار بدون صرف هزینه برای بهره برداری از این سرویس ها استفاده کنید.

شما میتوانید با نرم افزار گرند استریم ویو همه امکانات ، قابلیت و دسترسی های تلفن محل کارتان را در جیب خود و در گوشی همراه خود داشته باشید ، این موضوع برای کسانی که در سفر هستند و یا کار آنها خارج از محدوده شرکت خود میباشد بسیار مهم است ، به این ترتیب هیچ تماسی از دست نمیرود و شما همیشه در ارتباط هستید.

این نرم افزار سازگاری کامل با مرکز تلفن های تحت شبکه UCM گرنداستریم دارد و شما میتوانید با کد QR تنظیمات مربوط به نرم افزار را به شکل اتوماتیک از روی UCM دریافت کنید.

نرم افزار Grandstream Wave به دلیل داشتن امکانات بی نظیر و عالی توسط اهل فن به منظور راه اندازی سیپ فون برای انواع پلت فرم ها روی سرور ویپ و حتی IP-PBX های برند های دیگر ، استفاده میشود ، ولی شما میتوانید نهایت کارایی این Soft Phone را در مرکز تلفن های UCM گرند استریم تجربه کنید.

مقالات مرتبط

سبد خرید
There are no products in the cart!
ادامه خرید
0