7روز هفته و 24 ساعت روز یمتوانید سفارش خود را ثبت نمایید

برند گرنداستریم Grandstream و مقایسه آن با برندهای دیگر

برند گرنداستریم Grandstream و مقایسه آن با برندهای دیگر

گرنداستریم Grandstream

گرنداستریم Grandstream یک برند آمریکایی میباشد و مکان اصلی این شرکت در شهر بوستون ایالت ماساچوست امریکا است. این شرکت نسبتا نو پا و بسیار محبوب، کار خودش را از سال ۲۰۰۲ در زمینه تولید دوربین های تحت شبکه، تلفن های IP ،گیت وی های ویپ ،مبدلهای تلفن آنالوگ، سانترال های آی پی (IP PBX) مبتنی بر نرم افزار استریسک (Asterisk)، تلفن های بیسیم دکت و سایر تجهیزات ویپ شروع کرد.

 

در این مدت به دلیل کیفیت عالی محصولات و قیمت مناسب و رقابتی آنها توانست جایگاه بسیار خوبی بین رقبای خود پیدا کند. مخصوصا  در ایران به دلیل سازگاری بالا، راه اندازی آسان، کیفیت خوب و تنوع بی نظیر آی پی فون هایش توانست خیلی سریع محبوب شود. هم اکنون در رتبه نخست فروش آی پی فون قرار بگیرد. همچنین گیت وی های گرنداستریم به خاطر سازگاری بالا با سیگنالینگ خطوط مخابرات ایران و امکانات خوب و کیفیت و پایداری مطلوب و قیمت معقول و مناسب، توانست نظر اهل فن در حوضه راه اندازی سیستم های VoIP را جلب کند.

گرنداستریم Grandstream با ارائه محصولات متنوع و نسبتا کامل در زمینه ویپ، کمک شایانی به یکپارچه کردن همه این تجهیزات کرده است. بدین ترتیب شما در یک اداره و یا شرکت از پنل Door Phone دم در گرفته تا سیستم های امنیتی و دوربین های مداربسته، تلفن های کارمندی، مدیریتی و تصویری تا مرکز تماس به عنوان قلب تپنده و شاه راه ارتباط با مشتری، میتوانید از محصولات و راه حل های گرنداستریم به شکل یکپارچه و با قابلیت کنترل از راه دور و قابل گسترش در بستر شبکه،استفاده کنید. بدین منظور شما از هماهنگی و یکپارچه گی همه این محصولات میتوانید نهایت کارایی و کنترل را داشته باشید و این در حالی است که گرنداستریم کارایی و کیفیت آنها را تضمین کرده است.

مقالات مرتبط

سبد خرید
There are no products in the cart!
ادامه خرید
0