7روز هفته و 24 ساعت روز یمتوانید سفارش خود را ثبت نمایید

انواع مرکز تلفن های ویپ VoIP و تحت شبکه

انواع مرکز تلفن های ویپ VoIP و تحت شبکه

به این ترتیب شما میتوانید روی این نرم افزار شش اکانت سیپ و با سرور های مختلف ریجیستر کنید.

 

نرم افزار گرند استریم ویو این امکان را فراهم میکند تا ارتباط صوتی بدون پایین بودن کیفیت و با استاندارد فشرده سازی شود، تا با یک پهنای باند کم و حداقلی یک ارتباط با کیفیت داشته باشیم، این آپشن برای مواقعی که ارتباط ضعیفی داریم بخصوص روی اینترنت بسیار کاربردی میباشد.

 

در این صورت شما میتوانید با ۶ اکانت سیپ قابل ریجیستر روی نرم افزار ، تماس های صوتی برقرار کنید و بتوانید در اتاق کنفرانس این نرم افزار یک کنفرانس صوتی شش نفره انجام دهید.

این قابلیت قبل از این، شاید فقط روی تلفن های مدریتی و گران قیمت وجود داشته است و حالا به شکل رایگان در اختیار کاربر قرار گرفته.

 

در این آپشن امکان تعریف ۲۴ دکمه برای داخلی ها و شماره هایی که بیشتر با آنها تماس میگیرید، وجود دارد.

در این حالت شما میتوانید با شماره های دلخواه، تماس سریع داشته باشید و داخل مجموعه از مشغول بودن و یا آزاد بودن دیگر کاربران اطلاع پیدا کنید.

 

نرم افزار Grandstream Wave از محدود نرم افزار هایی است که امکان ارتباط تصویری به صورت رایگان و بدون تهیه لایسنس یا پرداخت هزینه را فراهم میکند و این ارتباط با کدک H.264 که مربوط به تصویر است صورت میگیرد.

 

پشتیبانی از کدک های مختلف شامل : G.711µ/a G.722 (HD-audio) G.726-32 G.729 GSM iLBC Opus و Speex

تنوع این کدها باعث میشود تا شما با توجه به زیر ساخت خود و پهنای باند موجود ، برای برقراری یک ارتباط با کیفیت دست باز تری داشته باشید ضمن اینکه تنوع این کدک ها باعث پوشش و سازگاری این نرم افزار با سرور های مختلف میشود.

 

این نرم افزار مجهز به بروز ترین سیستم های امنیتی و رمز گذاری میباشد تا شما با خیال راحت بتوانید در بستر شبکه ارتباط بگیرید.

همان طور که میدانید امنیت یکی از مبحث های اساسی و بیسیار مهم در حیطه ویپ میباشد از این رو آپشن رمزگذاری های امنتیتی TLS و SRTP 128/256-bit در نرم افزار GS Wave لحاظ شده است.

 

  • اشتراک گذاری و یکپارچگی تماس های وروی و خروجی و همچنین دفتر تلفن با گوشی موبایل
  • امکانات متداول مرکز تلفن ، همچون هلد ، ترنسفر ، انتقال ، Call Waiting ، server redundancy و……
  • ضبط مکالمات توسط سرور و یا UCM
  • اسپیکر فون و قابلیت انتقال مکالمه روی هدست بلوتوث و هدست معمولی
  • امکان انتقال خودکار تماس با توجه به موقعیت زمانی و مکانی
  • صدای HD
  • امکان چت

 

مقالات مرتبط

سبد خرید
There are no products in the cart!
ادامه خرید
0